Het nieuwe platform MyDstny is speciaal ontworpen om resellers in staat te stellen op eenvoudige wijze en zonder grote investeringen UCaaS- en vaste/mobiele diensten aan te bieden aan kleine en middelgrote ondernemingen en grote bedrijven.
Telecom, Network, Wireless, Devices, IoT
Het nieuwe platform MyDstny is speciaal ontworpen om resellers in staat te stellen op eenvoudige wijze en zonder grote investeringen UCaaS- en vaste/mobiele diensten aan te bieden aan kleine en middelgrote ondernemingen en grote bedrijven.
Om te anticiperen op de lancering van de eerste smartphone zonder fysieke simkaart op de Belgische markt, introduceert Proximus twee nieuwigheden die de overstap naar eSIM voor klanten zo gemakkelijk mogelijk moeten maken. De iPhone Air is waarschijnlijk de best mogelijke reclame voor de eSIM.
Met zijn nieuwe mobiele aanbod behoort Mega tot de voordeligste operatoren op de Belgische markt. Volgend jaar wordt het aanbod uitgebreid met internet en televisie.
De Surface Copilot+ pc-reeks wordt uitgebreid met een nieuw model dat is ontworpen voor professionele klanten. De nieuwe Surface Laptop 5G, 13,8 inch, uitgerust met Intel Core Ultra-processors (serie 2), is vanaf 2 september verkrijgbaar in de Belux-regio.
Lancering van PROACTIF. 42 toonaangevende Europese technologiebedrijven uit 13 landen, waaronder het Belgische Citymesh. Missie: het herdefiniëren van het beheer van noodsituaties en kritieke infrastructuren. Het project wordt geleid door Nokia.
Tijdens de traditionele keynotes in september maakte Apple een onderscheid tussen de Verenigde Staten en Europa. Vanwege de Europese Digital Markets Act zal de iPhone 16 beperkt zijn; generatieve AI zal moeten wachten.
Taco Systems, gevestigd in Waterloo, vervoegt de Lab9 Stores familie, nu de enige APR (Apple Premium Reseller) in België met 31 winkels. Een situatie die veel zegt over marktconcentratie…
Uitbreiding van Audi Assistant, een chatbot gebaseerd op ChatGPT. Audi breidt hiermee de spraakbesturing binnen zijn voertuigen uit.