AI

Artificial Intelligence, Deep Learning, Machine Learning

Follow this topic

AI inschakelen… zonder er vertrouwen in te hebben

AI inschakelen… zonder er vertrouwen in te hebben

75 % van de werknemers gebruikt AI dagelijks, maar 61 % wil menselijk toezicht, wat wijst op een gebrek aan vertrouwen dat de ontwikkeling ervan remt. Er bestaat een duidelijke kloof tussen het gebruik van de tools en het vertrouwen in autonome systemen.

read more
@Radisson Hotel in ChatGPT, reisagentschap

@Radisson Hotel in ChatGPT, reisagentschap

De app @Radisson Hotel in ChatGPT helpt reizigers om van een reisidee over te stappen naar de selectie van relevante hotels, met realtime tarieven en directe boekingen, waardoor de interactieve handelsstrategie van de hotelgroep wordt versterkt

read more
Agilytic versterkt Artefact in de Benelux

Agilytic versterkt Artefact in de Benelux

Dezelfde filosofie, dezelfde ambitie. Agilytic sluit zich aan bij Artefact. Het bedrijf uit La Hulpe gaat een stap verder; het versterkt zijn aanbod en zal grotere projecten kunnen uitvoeren. Een weloverwogen stap

read more

Events

16-10 tot 15-11-2026 : Flanders Technology & Innovation Festival

Het FlandersTechnology & Innovation Festival programma bevat zeker en vast iets om jou te triggeren, te enthousiasmeren en te inspireren.

09 en 10-09-2026 : Cybersec Netherlands

Cybersec Netherlands 2026 opent op 9 en 10 september in Jaarbeurs Utrecht met Mandy Andress, Arno Reuser en Ferry Stelte. Thema : AI, gedrag en soevereiniteit centraal.

Language

advertentie

Topics

advertentie

Nieuwsbrief

Subscribe to the ecosystem’s insights _____IT FINANCE WEEKLY_____

Advertentie

PODCASTS BXFM

Don`t copy text!